Nevşehir Silvermat Etiket

Nevşehir Silvermat Etiket | Nevşehir Silvermat Etiket Fiyatları | Nevşehir Silvermat Etiket Özellikleri | Nevşehir Silvermat Etiket Yazıcı | Nevşehir Silvermat Etiket Demirbaş Etiketi | Nevşehir Silver Mat Etiket | Nevşehir Silver Mat Barkod Yazıcı Etiketleri

silver mat etiket

Nevşehir silver mat malzemeden üretilmiş olan bu etiketin üst yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Kuvvetli yapışkan özelliğinden dolayı tüm yüzeylere yapışan bir nevşehir etiket türüdür. Genellikle kitap ve nevşehir barkod etiketlerinde kullanılır. Dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır, yırtılmaz ve yıpranmaz. Nevşehir silver mat etiket barkod yazıcı makinelerde ribon ile baskı yapılır. Firmamız istediğin ölçü ve türde uluslararası standartlara uygun nevşehir etiket üretimi yapmaktayız.

Kullanım alanı oldukça fazla olan nevşehir silvermat etiket kitap ve barkod etiketlerinde kullanılmaktadır. Nevşehir silvermat etiket özellikleri; kesim aralıkları simetriktir, yapışkanında akma olmaz, dış ortamlara karşı dayanıklıdır, kuvvetli bir yapışkanı vardır. Nevşehir silvermat etiket, hem sıcağa hem de soğuğa dayanan, özel yapışkanlı bir etiket hammaddesidir.


Örnekler:

Nevşehir silvermat etiket adında anlaşılacağı gibi mat malzemeden üretilmiştir. Nevşehir silvermat etiketlerin yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Genellikle barkod etiketlerinde ve kitap etiketlerinde kullanılmaktadır. Nevşehir silver etiket sıcak ve soğuk ortamlara karşı oldukça dayanıklıdır. Nevşehir etiket üretimlerimiz kalite ve uluslararası standartlarına uygun bir şekilde yapılmaktadır. Nevşehir silvermat etiket siparişi için bizi hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Nevşehir silvermat etiket, nevşehir termal etiket, nevşehir silver mat etiketler, nevşehir mat etiketler, nevşehir silver mat etiket fiyatları, nevşehir etiket fiyatları, nevşehir şeffaf etiket fiyatları, nevşehir silver mat barkod etiketi, nevşehir barkod okuyucu.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner