Nevşehir Lamine Termal Etiket

Nevşehir Lamine Termal Etiket | Nevşehir Lamine Termal Etiket Fiyatları | Nevşehir Lamine Termal Etiket Nedir | Nevşehir Lamine Termal Barkod Etiketi | Nevşehir Termal Etiketler | Nevşehir Renkli Termal Etiketler

lamine termal etiket

Nevşehir lamine termal etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunan ribonsuz baskı yapılan bir etiket türüdür. Nevşehir lamine etiket diğer etiketlere göre daha dayanıklıdır ve raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Nevşehir lamine etiket fiyatları baskı olmadığı için düşük maliyetlidirler. Nevşehir lamine termal etiketler diğer etiket türlerine göre daha uzun ömürlü, dayanıklı ve düşük maliyetli olduğu için oldukça fazla tercih edilen nevşehir etiketler arasında yer almaktadır. İstediğiniz boyutlarda ve sayıda nevşehir termal etiket üretimi yapmaktayız.

Diğer nevşehir  etiket türlerine göre daha fazla dayanma güzü olan nevşehir  lamine termal etiketler raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Isı, ışık ve nem karşı oldukça dayanıklı olduğu için uzun ömürlüdür. Lamine etiket üzerine yapılan baskı kaliteli olup üzerindeki yazılar uzun zaman kalıcı ve okunaklı olurlar. Darbe, sürtünme vb. olaylara karşı oldukça etkilidir herhangi bir zedelenme olmaz. Nevşehir termal etiket uzun ömürlü olmasından dolayı genellikle marketlerde kullanılmaktadır.

 

 

Örnekler:

Nevşehir lamine termal etiket diğer etiket türlerine göre daha kalıcı ve daha kaliteli bir etiket türüdür. Nevşehir etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunmaktadır. Nevşehir lamine etiket ısı, ışık, nem gibi dış etmenlere karşı dayanıklı olan ve kendi kendine kararma özelliği bulunan tek etiket türüdür. Uzun süre raflarda bekleye ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Nevşehir lamine termal etiket nedir? Lamine nevşehir termal etiket uzun ömürlü ve kaliteli sağlam malzemeden üretilen genellikle gıda sektöründe marketteki raf ürünlerinde kullanılmaktadır. Size özel nevşehir lamine termal etiket fiyatları için hemen bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Nevşehir lamine etiket, nevşehir termal etiket, nevşehir top etiket, nevşehir ribonsuz baskı, nevşehir baskılı etiket, nevşehir renkli termal etiket, nevşehir lamine termal barkod etiketi, nevşehir kuşe etiket, nevşehir termal etiket boyutları, nevşehir boş etiket, nevşehir termal etiket fiyatları, nevşehir lamine etiketler, nevşehir eco termal etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner