CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Nevşehir Baskılı Pasta Kutusu

Nevşehir Baskılı Pasta Kutuları | Nevşehir Pasta Kutusu | Nevşehir Pasta Kutusu Fiyatları | Nevşehir Baskısız Pasta Kutusu | Nevşehir Baskılı Pasta Kutusu Fiyatları | Nevşehir Pasta Kutusu Baskılı | Nevşehir Pasta Kutusu Siparişi | Nevşehir Baskılı Kutu | Nevşehir Toptan Pasta Kutuları

pasta-kutusu

 

Gıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları ve pasta kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Nevşehir pasta kutusu, nevşehir baklava kutusu, nevşehir pizza kutusu, nevşehir lahmacun kutusu, nevşehir pide kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Nevşehir baskılı pasta kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz karton türüne göre değişmektedir.

Nevşehir baskılı pasta kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Baskılı pasta kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Nevşehir baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır.

 

Örnekler:

Özellikle pastane ve marketlerin kullandığı nevşehir pasta kutuları pastaların hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Nevşehir baskılı pasta kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Nevşehir Pasta kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzi adınız ve iletşim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Nevşehir baskılı pasta kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için nevşehir pasta kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel nevşehir pasta kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Nevşehir baskılı pasta kutusu, nevşehir baskılı pasta kutusu fiyatları, nevşehir pasta kutuları, nevşehir pasta kutusu fiyatları, nevşehir pasta kutusu imalatı, nevşehir baskılı pasta kutusu ve fiyatı, nevşehir ofset baskı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner