Nevşehir Eko Termal Etiket

Nevşehir Eko Termal Etiket | Nevşehir Eko Termal Etiket Fiyatları | Nevşehir Eko Termal Kağıt | Nevşehir Termal Etiketler | Nevşehir Eco Termal Etiket Nedir | Nevşehir Top Termal Etiket | Nevşehir Eko Termal Etiket 

 

eko termal etiket

Nevşehir eco termal etiketler genellikle kuru gıda, bakliyat, hastane vb. sektörlerde kullanılmaktadır. Nevşehir eco etiket yüzeyinde koruyucu bir tabaka bulunmayan etiket çeşididir. Alkol, ısı, ışık vb. etkenlere maruz kalırsa kararır. Eco etiketlerin en fazla 3 ile 6 ay arasında kullanım ömrü vardır. Bu etiket türünde ribon baskı yöntemi kullanılmadığı için nevşehir etiket fiyatları oldukça uygundur.

Ayrıca hastanelerde hasta kayıt işlemleri için ve hastane banka vb. yerlerde sıra numaraları için tercih edilmektedir. Bu nevşehir etiket en nevşehir ucuz etiket çeşidi olduğu için oldukça fazla tercih edilmektedir. Nevşehir eko termal etiket fiyatları ve nevşehir eko termal etiket ölçüleri hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

 

 

 

Örnekler:

Genellikle 3-6 aylık raf ömrü olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılan nevşehir eko termal etiketler. Belli bir süre sonra bayatlama etikisi gösterdiği için raf ömrü kısa olan ürünlerde tercih edilmektedir. Nevşehir eco etikette baskı termal olarak yapılır ribon baskıya ihtiyaç duyulmamaktadır. Nevşehir termal etiket genellikle gıda, bakliyat, hastane ve otomasyon sektörlerince kullanılmaktadır. Nevşehir ribon baskı yapılmadığı için maliyeti oldukça düşüktür ve bu yüzden oldukça fazla kullanılmaktadır. Nevşehir etiket çeşitleri ve fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Nevşehir termal etiket, nevşehir etiket nevşehir , nevşehir boş etiketnevşehir eco etiket, nevşehir etiket fiyatları, nevşehir eko termal etiket, nevşehir etiket, nevşehir eco termal etiket fiyatları, nevşehir sıra numarası etiketi, nevşehir ucuz etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner