Nevşehir PP Opak Etiket

Nevşehir Pp Opak Etiket | Nevşehir Pp Opak Etiket Nedir | Nevşehir Opak Polipropilen Etiket | Nevşehir Opak Polipropilen Opak Pp Etiket | Nevşehir Pp Opak Barkod Etiketleri | Nevşehir Opak Etiket Fiyatları | Nevşehir Opak Etiket Baskı

pp opak etiket

Nevşehir pp opak etiketler poliprobilen malzemeden üretilmektedir. Sudan ve nemden etkilenmez. Sert yapıdan oluşan bir etiket hammaddesidir. Fazla zorlanmadığı ve esnemediği müddetçe yırtılma olasılığı yoktur. Darbe sürtünmelere karşı oldukça dayanıklı olan opak etiketler ribon baskı ile elde edilmektedir. Nevşehir pp opak barkod etiketleri kozmetik ve kimya sektörlerinde oldukça fazla kullanılmaktadır. Nevşehir opak polipropilen opak pp etiket kimyasal etkileşimlere karşı bile oldukça dayanıklıdır. 

Pp opak etiket nedir ? sert bir malzemeden üretilen bir etiket türüdür. Isıya, ışığa ve diğer dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır. Nevşehir pp opak etiket yüzeyi mattır. Ribon baskı için uygun etiket hammaddesidir. Esnemez  ve kolay kolay yırtılmaz. Ürünlerinizi etiketlemek için kullanabileceğiniz nevşehir  etiket türleri arasındadır.

 

Örnekler:

Opak polipropilen etiket dayanıklı malzemeden üretilmiş plastik bazlı piyasada oldukça fazla ilgi gören etiketler arasında yer almaktadır. Nevşehir opak etiket ortam koşullarına karşı dirençlidir. Su ve nemle temas ettiğinde yapısı bozulmaz. Isı ve ışıktan etkilenmez. Belirli bir ölçüye kadar zorlama ile yırtılmamaktadır. Nevşehir pp opak etiket üst yüzeyi ve yapışkanlı kısmı parlak beyaz renklidir. İsteğinize göre baskılı üretim de yapılabilmektedir. Nevşehir opak etiket baskı üzerine alınan baskının kalitesi oldukça iyidir. Nevşehir pp opak barkod etiketleri hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Nevşehir opak baskı nedir, nevşehir pp opak nedir, nevşehir pp etiket, nevşehir pp etiket baskı, nevşehir opak etiket baskı, nevşehir opak etiket fiyatları, nevşehir opak polipropilen etiket, nevşehir opak etiket nedir, nevşehir polipropilen etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner