CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Nevşehir  Baskılı Pide Kutusu

Nevşehir   Baskılı Pide Kutusu | Nevşehir   Pide Kutusu Fiyatları |Nevşehir Pide Kutusu  |Nevşehir Pide Kutusu Ölçüleri | Nevşehir Pide Kutusu İmalatı | Nevşehir  Hazır Pide Kutusu | Nevşehir Pide Ve Lahmacun Kutusu | Nevşehir Pide Kutuları | Nevşehir Baskılı Pide Kutusu Fiyatları


kutularGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pide kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pide kutusu, nevşehir baklava kutusu, pizza kutusu,nevşehir lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Nevşehir baskılı pide kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir. Nevşehir baskılı pide kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz.

Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Nevşehir baskılı pide kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Nevşehir baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır. Nevşehir pide kutuları genellikle pideci, restoran ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

 

Özellikle lokanta ve pidecilerde kullandığı nevşehir pide kutuları gıdalarınızın hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Nevşehir baskılı pide kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Nevşehir pide kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzu adınızı ve iletişim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Nevşehir baskılı pide kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için nevşehir pide kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel nevşehir pide kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Nevşehir baskılı pide kutusu, nevşehir pide kutusu fiyatları, nevşehir pide kutusu imalatı, nevşehir pide kutusu , nevşehir baskılı pide kutusu fiyatları, nevşehir baskılı ambalajlar, nevşehir pide ve lahmacun kutusu.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner