Nevşehir Polietilen Opak Etiket

Nevşehir Polietilen Opak Etiket | Nevşehir Opak Pe Polietilen Etiket | Nevşehir Opak Polietilen Etiket | Nevşehir Opak Etiket | Nevşehir Opak Etiket Fiyatları | Nevşehir Polietilen Etiket Fiyat | Etiket Nevşehir

polietilen opak etiket

Nevşehir Polietilen opak etiketler parlak görünümlü plastik bazlı etiketlerdir. Belli bir oranda esnerler , ısı ve soğuğa orta derecede dayanıklıdırlar. Nevşehir opak etiket ribon baskı için uygundur. Sudan ve nemden etkilenmezler, genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Işığın fazla olduğu ortamlarda pek kullanılmazlar. Nevşehir opak etiket fiyatları baskılı veya baskısız olmasına istenilen ebatlara göre farklılık göstermektedir. Firmamız her ebatta nevşehir opak polietilen baskılı veya baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Opak Polietilen etiket ribon baskısına uygun bir yapıya sahiptir. Belirli bir esnekliğe sahiptir ve akış yönünde yırtılmaz özelliği bulunmaktadır. Plastik bazlı bir nevşehir  etiket olduğu için su, nem, ısı ve ışığa karşı oldukça dayanıklıdır. Nevşehir opak etiket akış yönünün aksine doğru müdahalede bulunulduğunda ise esneme gösterir. Nevşehir polietilen opak etiket doğrudan ısı verilirse büzüşmektedir. 

Örnekler:

Işığın fazlaca kullanıldığı iç mekanlarda ve dış ortamlarda Opak pe kullanmanız, parlak yüzeyinin yansıma yapma ihtimalinden dolayı fazla tavsiye edilmez. Bunun sebebi de yansıma sebebiyle kullandığınız nevşehir barkod okuyucunun etiketin üzerindeki baskıyı net okumakta zorluk yaşayabileceğinden kaynaklanmaktadır. Nevşehir polietilen etiketler hakkında detaylı bilgi almak için ve nevşehir opak etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Nevşehir polietilen etiket, nevşehir polietilen opak etiket, nevşehir opak etiket fiyatları, nevşehir opak etiket, nevşehir opak polietilen (pe) etiket, nevşehir sembol etiket, nevşehir polietilen pe etiket, nevşehir opak polietilen etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner