CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Nevşehir  Baskılı Pizza Kutusu

Nevşehir Baskılı Pizza Kutusu Fiyatları | Nevşehir Pizza Kutuları | Nevşehir Pizza Kutusu Fiyatları | Nevşehir Pizza Kutusu | Nevşehir Pizza Kutusu İmalat | Nevşehir Pizza Kutusu Ölçüleri | Nevşehir Pizza Kutusu Fiyatları | Nevşehir Baskısız Pizza Kutusu | Nevşehir Pizza Kutusu İmalatı


pizza kutusuGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pizza kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pizza kutusu, nevşehir baklava kutusu, nevşehir lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Nevşehir baskılı pizza kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir.

Nevşehir baskılı pizza kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Nevşehir baskılı pizza kutusu üretiminde tre ve ofset baskı türleri kullanılmaktadır. Nevşehir baskılı kutularda genellikle oluklu mukavva kullanılmaktadır. Pizza kutuları genellikle pizzacı, kebap salonları ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

Nevşehir baskılı pizza kutuları oldukça kaliteli kartonda sağlık ve kalite koşullarına uygun olarak üretilmişlerdir. Nevşehir pizza kutuları hijyen koşullarına uygun olarak üretilmiştir. Nevşehir pizza kutusu ölçüleri pizzaların boyutlarına göre farklı çeşitlerde bulunmaktadır. Nevşehir askılı pizza kutusu fiyatları ile nevşehir pizza kutusu fiyatları arasında fazla bir fark bulunmamaktadır. Nevşehir baskılı pizza kutusu satışı yapan firmamızla nevşehir baskılı pizza kutusu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için ve size özel tekliflerimizden yararlanmak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Nevşehir baskılı pizza kutusu, nevşehir pizza kutuları, nevşehir basklı kutular, nevşehir baskılı pizza kutusu fiyatları, nevşehir pizza kutusu fiyatları, nevşehir pizza kutusu imalatı, nevşehir pizza kutusu, nevşehir baskılı pizza kutusu satışı, nevşehir baskılı ambalajlar.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner