Nevşehir Chromolux Etiket

Nevşehir Chromolux Etiket | Nevşehir Chromolux Etiket Nedir | Nevşehir Chromolux Etiket Fiyatları | Nevşehir Chromolux Etiket Baskı | Nevşehir  Kromolüks Etiket | Nevşehir Chromolux Etiket Üretici Firma

chromolux etiket

Nevşehir Chromolux (Kromolüks) Etiket yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket türüdür. Kuşe etikete benzeyen chromolux etiket ribon baskısı ile barkod yazıcıdan çıktı alınır. İstediğiniz renkte chromolux etiket basımı yapılmaktadır. Nevşehir chromolux etiketler genellikle madeni yağ sektöründe ve içeceklerde kullanılan bir etiket türüdür.

Nevşehir chromolux etiket, yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket çeşididir. Ribon baskısına uygun bir hammadde olan nevşehir chromolux etikette çukurluk da bulunmaz. Üst yüzeyi kuşe etiketten bile daha parlak olan nevşehir kromolüks etiket ribon baskı yöntemi ile elde edilmektedir. Müşterilerimizin isteğine göre baskılı nevşehir chromolux etiket üretimi yapmaktayız. Nevşehir chromolux etiket üretici firma olarak kalite ve uluslararası standartlara uygun etiket üretim hizmeti vermekteyiz.

 

 

Örnekler:

 

Nevşehir chromolux etiket istenilen ebatlarda, ofset matbaa baskı makinelerinde, flekso matbaalarda ve nevşehir  kuşe etiket makinesinde basılabilmektedir. Nevşehir choromolux etiket baskı çogunlukla madeni yağ ve içecek sektöründe kullanılan bir etiket çeşididir. Nevşehir choromolux etiket baskı müşterilerimizin istediği renkte baskı yapılabilmektedir. Size özel nevşehir etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Nevşehir etiket, nevşehir etiket fiyatları, nevşehir barkod etiket fiyatları, nevşehir baskılı etiket fiyatları, nevşehir barkod, nevşehir rulo etiket fiyatları, nevşehir barkod fiyatları, nevşehir rulo etiket, nevşehir yapışkanlı etiket, nevşehir barkod sistemi, nevşehir barkod okuyucu, nevşehir barkod okuyucu fiyatları, nevşehir koli etiketi, nevşehir tekstil etiketi, nevşehir saten etiket, nevşehir metal etiket, nevşehir mat pp etiket, nevşehir mat pe etiket, nevşehir etiket baskı, nevşehir mat polietilen etiket, nevşehir lazer etiket, nevşehir boş etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner